ul. Żeligowskiego 50/52 m.58
90-644 Łódź
Poland
tel/fax 042 63 32 498
mail: biuro@expoart.pl
 

 
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w stoisku regionu łódzkiego na targach IGEDO FASHION FAIRS – BODY LOOK w Düsseldorfie w dniach 27-29.07 2008.

Z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podejmujemy próbę promowania na rynku niemieckim firm z branży bieliźniarskiej regionu łódzkiego. Stoisko zostanie przygotowane we współpracy z Panią Krystyną Sławską – pełnomocnikiem IGEDO COMPANY i objęte patronatem Urzędu Marszałkowskiego i Krajowej Izby Mody oraz patronatem medialnym Rynku Mody.

Targi BODY LOOK, jedyna w Niemczech międzynarodowa branżowa impreza bielizny, mody plażowej i pończosznictwa, to jedna z czterech imprez odbywających się pod wspólnym szyldem IGEDO FASHION FAIRS Düsseldorf. Ranga, znaczenie i tradycja targów CPD automatycznie wpływają na rangę pozostałych imprez: HMD – targów mody męskiej, GLOBAL FASHION – targów dla firm realizujących produkcję na zlecenie i targów BODY LOOK. Handlowcy wykorzystują równolegle cztery imprezy branży mody dla dodatkowego zapoznania się z ofertą sąsiednich targów, min. z myślą poszerzenia oferowanego asortymentu.

Lipcowa edycja targów BODY LOOK odbędzie się w Düsseldorfie po raz piąty od chwili przeniesienia ich z Lipska. Przez cały ten czas targi BODY LOOK wykazują systematyczny rozwój. Ubiegłoroczne lipcowe targi odbywały się na powierzchni 22 000 m2 (dwie hale), na których 250 wystawców z 20 krajów prezentowało 400 kolekcji. O poziomie targów świadczy wzrost udziału znanych, renomowanych firm z całego świata, np. Calida, HOM, Huit, Maryan Beachwear, Premium Body Wear, Skiny, Simone Pėrėle, Zimmerli, Lisca, Felina, Calvin Klein, Daniel Hechter Lingerie, eleMar, Eminence, Gottex, Valery, JBS i inni.

Lipcowa edycja targów BODY LOOK jest znacznie większa i atrakcyjniejsza od lutowej ze względu na duży segment mody plażowej i większą ilość pokazów mody.

Targi BODY LOOK rozszerzają także zakres towarowy: od lutego 2007 organizowany jest segment „Sport i funkcjonalność”, a od lipca 2007 segment „Intimate park”. Tutaj prezentowane są nowoczesne i topowe marki mające własną filozofię marketingu i nietypowe formy dystrybucji. Obydwa cieszą się dużym zainteresowaniem.

Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i pokazy mody. W przeddzień targów odbywa się forum innowacji dla bielizny, mody plażowej i pończosznictwa.

Udział w targach BODY LOOK to najkrótsza droga nie tylko na rynek niemiecki, ale również na międzynarodowy rynek bielizny oraz najtańsza forma przedstawienia produktu i własnej marki handlowcom z całego świata – dlatego warto być na targach BODY LOOK.

W przygotowywanym wspólnym wystąpieniu proponujemy Państwu stoisko dla firmy 10 m2 (lub wielokrotność) wyposażone w meble, wspólne zaplecze, grafikę, oświetlenie. Cena stoiska 10 m2 (w tym podstawowy wpis do katalogu targowego i mailing zlecony Dyrekcji Targów – zaproszenia do odwiedzenia stoiska dla 500 firm handlowych) wynosi 12 000 PLN netto. Z tej sumy do 50% podlega refundacji z Urzędu Marszałkowskiego (wcześniej z Ministerstwa Gospodarki).

Organizacji stoiska towarzyszyć będą liczne działania promocyjne finansowane przez Urząd Marszałkowski:

  • handlowy pokaz mody
  • reklama w Rynku Mody
  • wspólny folder

    Firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia wstępnego do dnia 17.03.2008 na adres
    biuro@expoart.pl   lub faxem 042/633 24 98

  •